Desi Metaline WKS Alarm

Desi Metaline WKS Alarm

Desi Metaline WKS Alarm

DESİ METALİNE HS102 WKS Profesyonel Telefon Aramasız

Uygun maliyet ve üstün performansı ile DESİ HS 102 WKS Alarm Sistemi telefon arama özelliği olmadan korunaklı mekanlarda tercih edilen profesyonel alarm sistemidir. ürünümüz diğer METALİNE HS 102 serileri ile bire bir aynıdır sadece telefon araması mevcut değildir. sistemimize DESİ marka dedektör ve ekipmanlar ilave edilebilir. bu ürün yüzde yüz yerli sermaye ürünüdür. 2 yıl sanayi bakanlığından onaylı garantili ve ortala 10 yıl kullanım ömrü olan bir üründür.

DESİ HS102 Metaline WKS Alarm Başlıca Özellikleri

48 saat Elektrik Kesilmelerine karşı çift sistemli akü, Yüksek ses güçlü çift siren sistemi Dahili ve harici 120 DSB, Darbelere Dayanıklı metal gövde, Dahili Keypad (Tuş Takımı), Uzaktan kumanda ile kolay kullanım, Sabotaj koruması, Panik alarmı verme, Sessiz alarm, kablolu ve kablosuz desi alarm ekipmanlarına tam uyum, geniş kablosuz alan mesafesi, Özel kurulum seçenekleri, vs,vs.

Paket İçeriği

 • 1 Adet Merkezi Metal Ünite ( Dahili Siren 115 DSB, Dahili keypad, 12 Akü)
 • 2 Adet Desi Silver Uzaktan Kumanda
 • 1 Adet Desi Kablolu PIR Hareket Dedektörü
 • 1 Adet Desi Kablolu Manyetik Kapı Kontağı
 • 1 Adet Desi Harici Dış Alan Sireni 120 DSB
 • 2 Adet Koruma Etiketi
 • Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu

ÜRÜN SATIŞ FİYATI SADECE 899 TL. KARGO VE KAPIDA ÖDEME İLE BÜTÜN TÜRKİYE’YE GÖNDERİLMEKTEDİR. SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK ve 2 YIL GARANTİ ALARM SİSTEMİ

İSTANBUL BÖLGESİ İLÇELERİNE MONTAJ DAHİL FİYATLANDIRMA İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN AVRUPA YAKASI +90 212 611 35 35 ANADOLU YAKASI +90 216 575 12 12 NOLU TELEFONDAN ARAYIN YADA AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM FORMUNDAN BİZE YAZIN AYNI GÜN İÇİNDE ALARM SİSTEMİ KURULUMUNU GERÇEKLEŞTİRELİM.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (Gereki)

  Telefon (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  Call Now Button